svgboilerplate.com Bez kategorii Odzyskiwanie danych jako priorytet firm po awarii.

Odzyskiwanie danych jako priorytet firm po awarii.

Odzyskiwanie danych jako priorytet firm po awarii. post thumbnail image

złamany pendrive odzyskiwanie danych Trzy niezawodne programy do odzyskiwania danych z systemu Android

Istnieje kilka darmowych programów dostępnych do odzyskiwania danych na Androida. Jednak nie wszystkie z nich są wystarczająco dobre. Dlatego ważne jest, aby znaleźć niezawodną aplikację, która będzie działać dla Ciebie. Zaokrągliliśmy tutaj trzy z nich: AnyMP4 Data Recovery, iCare i FoneLab.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Jeśli przypadkowo usunąłeś dane na swoim telefonie z Androidem, być może będziesz musiał zapłacić za usługę odzyskiwania danych. Ale ta opcja może być kosztowna, a może chcesz najpierw spróbować darmowej aplikacji. Możesz użyć Free Android Data Recovery, który jest łatwym w użyciu programem, aby odzyskać usunięte pliki. Możesz również pobrać płatne programy z Internetu, aby odzyskać dane z telefonu.

Proces odzyskiwania usuniętych plików jest łatwy i bezpieczny. Program wykorzystuje skanowanie dysku bajt po bajcie, aby odzyskać utracone dane. Funkcja High-speed Recovery sprawia, że proces jest szybszy. Program do odzyskiwania danych zapewni również, że pliki są bezpieczne i nie zostaną usunięte z systemu Android. Jest łatwy do pobrania i użytkowania, a także oferuje darmową wersję próbną.

Program potrafi odzyskać pliki z telefonów i tabletów z systemem Android, a także z kart SD/TF. Aplikacja jest niezwykle bezpieczna i nie zawiera żadnego złośliwego oprogramowania ani dołączonych wtyczek, które mogą uszkodzić telefon i wykraść Twoje dane osobowe. Za pomocą programu można odzyskać usunięte zdjęcia, filmy i dokumenty.

Do darmowych programów obsługujących urządzenia z systemem Android należy EaseUS MobiSaver, który jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i pozwala na przywracanie usuniętych plików oraz tworzenie kopii zapasowych istniejących plików na komputerze. Aplikacja ma 95% wskaźnik sukcesu przy odzyskiwaniu plików. Innym popularnym narzędziem do odzyskiwania danych z systemu Android jest MobiSaver, który skanuje pamięć urządzeń z systemem Android i pozwala na podgląd elementów możliwych do odzyskania przed ich pobraniem.

AnyMP4

AnyMP4 Android Data Recovery for Mac to potężne narzędzie, które może odzyskać utracone dane z Androida na komputer. Program obsługuje macOS Catalina i jest w stanie przywrócić utracone dane z urządzeń z systemem Android. Aby rozpocząć, pobierz program z tej strony. Po zainstalowaniu go, otwórz go i kliknij ikonę klucza w prawym górnym rogu interfejsu. Po tym, zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail i kodu rejestracyjnego, aby uzyskać dostęp do jego funkcji.

AnyMP4 Android Data Recovery jest przeznaczony do odzyskiwania usuniętych plików z telefonu lub tabletu z systemem Android. Może odzyskać usunięte treści tekstowe, zdjęcia i historię połączeń. Program pozwala również na podgląd usuniętych danych przed ich przywróceniem. Obsługuje wiele popularnych urządzeń z systemem Android, w tym HTC, LG i HUAWEI. To potężne narzędzie jest w stanie odzyskać usunięte dane z każdego urządzenia z systemem Android, w tym tych z uszkodzoną lub uszkodzoną pamięcią masową.

AnyMP4 Android Data Recovery działa poprzez skanowanie twojego urządzenia. Wyświetli on wszystkie rodzaje plików na Twoim urządzeniu. Po wybraniu tego, co chcesz odzyskać, program przeskanuje urządzenie w poszukiwaniu tych plików.

iCare

iCare data recovery pro jest bezpłatny w użyciu. To oprogramowanie może odzyskać dane z dysków twardych, pen drive i kart SD. Jest również w stanie odzyskać dane z usuniętych lub uszkodzonych partycji. Możesz także użyć iCare do przywrócenia utraconych plików i zdjęć. Możesz użyć darmowej wersji, aby przywrócić do trzech GB danych.

Aby skorzystać z iCare data recovery free, należy podłączyć telefon do komputera. Uruchom aplikację, wybierz tryb odzyskiwania i wybierz dysk w telefonie do skanowania. Po zakończeniu skanowania kliknij na dowolny plik, który chcesz przywrócić. Program wyświetli wtedy listę plików, które znalazł w telefonie. Program jest łatwy w obsłudze i intuicyjny w użyciu. Jego zaawansowany tryb odzyskiwania może odzyskać pliki ze wszystkich rodzajów nośników pamięci.

Inną opcją jest zakup edycji Pro Technician, która zawiera serwis techniczny i bezpłatne wsparcie techniczne. Chociaż ten program jest droższy niż jego konkurenci, jest to najlepszy stosunek jakości do ceny. Otrzymujesz profesjonalny program do odzyskiwania danych, który obejmuje bezpłatne wsparcie techniczne. Jednak ten program nie jest dla początkujących. Musisz być wygodny z komputerami, a przed użyciem aplikacji powinieneś znać podstawową terminologię komputerową i metody odzyskiwania danych.

Jeśli chcesz odzyskać utracone pliki z telefonu z systemem Android, możesz użyć alternatywy odzyskiwania danych iCare. Możesz wybrać wyszukiwanie plików i ich podgląd w różnych formatach. Następnie możesz zapisać pliki w innym dysku.

Tenorshare

Jeśli przypadkowo usunąłeś ważne dane ze swojego urządzenia z systemem Android, masz szczęście. Możesz przywrócić utracone dane do swojego smartfona lub tabletu za pomocą Tenorshare Android Data Recovery. Oprogramowanie jest szybkie, bezpieczne i skuteczne. Jest również lekki i nie spowalnia Twojego telefonu lub tabletu. Jego prosty interfejs użytkownika jest również świetny dla osób bez wiedzy technicznej.

To oprogramowanie jest przeznaczone do odzyskiwania utraconych danych ze wszystkich urządzeń z systemem Android i ma dwa tryby odzyskiwania, aby dostosować się do wszystkich typów danych. Oferuje również 100% gwarancję odzyskania utraconych danych. Obsługuje również zarówno połączenia USB, jak i bezprzewodowe. Pozwala również na podgląd danych, które chcesz odzyskać, więc możesz wybrać konkretne pliki, które chcesz odzyskać.

To oprogramowanie jest w stanie odzyskać większość typów plików z urządzeń z systemem Android, w tym zdjęcia i filmy. Może również wyodrębnić dane z uszkodzonych urządzeń z systemem Android. Jednak zajmuje dużo czasu, aby skanować w poszukiwaniu plików. Czasami również przestaje skanować z nieznanych powodów. Pomimo tych niedociągnięć Tenorshare Android Data Recovery to solidny wybór do odzyskania utraconych danych.

Oprócz odzyskiwania usuniętych danych, Tenorshare Android Data Recovery obsługuje również odzyskiwanie wiadomości WhatsApp, zdjęć i filmów. Jest również w stanie odzyskać pliki z pamięci wewnętrznej, a także kart SD. Nie wymaga dostępu root ani żadnych innych uprawnień. Oznacza to, że może nawet odzyskać usunięte dokumenty bez wcześniejszego tworzenia ich kopii zapasowych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Powiązane