svgboilerplate.com Bez kategorii Odzyskiwanie danych serwis.

Odzyskiwanie danych serwis.

Odzyskiwanie danych serwis. post thumbnail image

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Program do odzyskiwania danych z systemu Android to program, który pomaga odzyskać utracone dane z telefonu. Program zapyta Cię o kilka podstawowych informacji oraz o miejsce, w którym chcesz zapisać odzyskane pliki. Gdy podasz mu te informacje, możesz przywrócić pliki z telefonu z systemem Android. Dostępnych jest kilka różnych opcji odzyskiwania danych.

Uszkodzony Android Odzyskiwanie danych

Istnieje kilka sposobów na odzyskanie danych z uszkodzonego urządzenia z systemem Android. Po pierwsze, musisz podłączyć urządzenie do komputera. Po podłączeniu możesz wybrać typy plików, które chcesz odzyskać. Możesz wybrać wszystkie pliki lub wybrać tylko niektóre typy plików. Następnie wybierz nazwę i model urządzenia z systemem Android. Następnie powinieneś zgodzić się na ostrzeżenie lub opcję wyświetlaną w wyskakującym oknie. Po wyrażeniu zgody postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby przejść do trybu pobierania.

Po drugie, możesz spróbować użyć programu do tworzenia kopii zapasowych danych. Narzędzia te mogą pomóc w odzyskaniu utraconych danych z urządzenia, nie kosztując Cię ani grosza. Możesz również wykonać kopię zapasową danych na komputerze. Na przykład możesz użyć Google Drive, aby przesłać swoje dane. Jeśli Twój telefon jest uszkodzony, możesz użyć kabla USB OTG, aby przenieść go na komputer.

Po trzecie, możesz użyć programu do odzyskiwania danych z Androida, aby odzyskać dane z uszkodzonego telefonu z Androidem. Programy te przeanalizują Twoje urządzenie i sporządzą listę plików według ich kategorii. Następnie możesz wybrać i wyświetlić podgląd plików, które chcesz odzyskać. Aby skorzystać z tych metod, powinieneś mieć włączone debugowanie USB. Po zrobieniu tego, możesz podłączyć uszkodzony telefon do myszy USB za pomocą adaptera OTG. Po zrobieniu tego, możesz kontrolować swój telefon za pomocą myszy.

Interfejs użytkownika jest prosty i ma przyzwoity design. Program jest również tylko do odczytu, więc nie musisz się martwić o utratę ważnych danych. Nie modyfikuje również ani nie wycieka danych Androida. Przywróci wszystkie dane, do których może uzyskać dostęp. Ponadto ma wysoki wskaźnik sukcesu w porównaniu do Broken Android Data Recovery.

Nadal możesz odzyskać dane z uszkodzonego telefonu z Androidem, jeśli masz działającą kartę SD. Jednak dane przechowywane w pamięci wewnętrznej są nieco trudniejsze do odzyskania. Jeśli jednak ekran dotykowy jest nadal nienaruszony, masz duże szanse na odzyskanie wszystkich danych z uszkodzonego telefonu z Androidem.

Jihosoft Android Phone Recovery

Jeśli przypadkowo usunąłeś plik z telefonu z systemem Android, możesz go przywrócić dzięki Jihosoft Android Phone Recovery. Program obsługuje większość popularnych urządzeń z systemem Android. Obsługuje również szeroki zakres typów plików. Niezależnie od tego, czy twoje pliki to wiadomości tekstowe, obrazy, filmy czy pliki audio, Jihosoft Android Phone Recovery może pomóc ci je przywrócić.

Jihosoft Android Phone Recovery działa zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i na komputerach Mac. Aby go użyć, wystarczy podłączyć telefon z Androidem do komputera. Po zainstalowaniu możesz wyświetlić i wybrać dane, które chcesz przywrócić. Możesz wyeksportować odzyskane pliki w różnych formatach. Jihosoft Android Phone Recovery jest przeznaczony do łatwego i szybkiego odzyskiwania danych.

Ten program został opracowany przez Jihosoft i jest bardzo skuteczny w odzyskiwaniu usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Możesz go użyć do odzyskania usuniętych kontaktów, wiadomości tekstowych, historii połączeń, wiadomości WhatsApp, zdjęć, plików audio i dokumentów. Obsługuje ponad 6000 urządzeń mobilnych. Jeśli przypadkowo usunąłeś plik, Jihosoft Android Phone Recovery pozwoli Ci go przywrócić.

Jego przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala odzyskać utracone dane z różnych sytuacji, w tym ataków wirusów, awarii systemu i przypadkowego usunięcia. Dzięki łatwym instrukcjom, nawet początkujący użytkownik może przywrócić utracone dane w ciągu kilku minut. Obsługuje również większość popularnych urządzeń z systemem Android i jest przeznaczony do pracy na większości typów urządzeń.

Dla tych, którzy przypadkowo usunęli zdjęcia na urządzeniach z systemem Android, oprogramowanie Jihosoft Android Phone Recovery jest doskonałym wyborem. Oprogramowanie ma intuicyjny UI i jest w stanie odzyskać usunięte pliki zarówno z pamięci wewnętrznej, jak i karty SD. Jest również bezpłatny do pobrania i zapewnia bezpłatny 30-dniowy okres próbny dla użytkowników.

FonePaw

FonePaw Android Data Recovery to popularne i niezawodne narzędzie do odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych z telefonów i tabletów z systemem Android. Aplikacja jest łatwa w użyciu i nie posiada skomplikowanych instrukcji. Użytkownicy mogą również zdecydować się na uruchomienie darmowej wersji próbnej przed zakupem. Jej zalety to: działa na wielu różnych urządzeniach z systemem Android, obsługuje zarówno urządzenia zakorzenione, jak i niezakorzenione oraz posiada dwa tryby odzyskiwania danych.

Pierwszą opcją jest skanowanie pamięci wewnętrznej urządzenia i przywrócenie usuniętych plików lub danych. Jest to najprostszy sposób na odzyskanie utraconych plików. Alternatywnie możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych, aby odzyskać usunięte kontakty z karty SIM. Po wybraniu metody odzyskiwania danych, aplikacja przeskanuje kartę SD i odzyska brakujące dane. Obsługuje również formaty plików i typy plików oraz wykorzystuje przetwarzanie równoległe do skanowania w poszukiwaniu utraconych danych.

FonePaw Android Data Recovery jest dobry do odzyskiwania utraconych kontaktów i dzienników połączeń z urządzenia z systemem Android. Może również odzyskać wiadomości, zdjęcia, filmy i pliki audio. Ten program działa zarówno na Androidzie, jak i na komputerach Mac. Po darmowym okresie próbnym należy zakupić zarejestrowaną wersję, aby uzyskać pełną funkcjonalność oprogramowania. Jest również wyposażony w szczegółowe instrukcje krok po kroku, które pomogą Ci odzyskać usunięte dane z urządzenia.

Aplikacja FonePaw Android Data Recovery działa z ponad sześcioma tysiącami modeli telefonów i systemami operacyjnymi od 2.3 do 9.0. Potrafi nawet odzyskać dane z niereagujących urządzeń. Kolejną unikalną cechą FonePaw jest możliwość podglądu usuniętych danych przed ich zakupem. Co więcej, aplikacja obsługuje aplikacje do obsługi wiadomości innych firm.

FonePaw Android Data Recovery jest darmowy do pobrania i działa na wielu urządzeniach z systemem Android. Program może być również używany do tworzenia kopii zapasowych danych Androida. Co więcej, może odzyskać usunięte pliki multimedialne i dzienniki połączeń. Możesz również utworzyć kopię zapasową danych logowania za pomocą FonePaw Android Data Recovery.

Jeśli nie jesteś pewien, czy FonePaw Android Data Recovery jest dla Ciebie, pobierz darmową wersję próbną. Może on odzyskać usunięte pliki multimedialne i usunięte wiadomości, przywrócić usunięte kontakty i wiele więcej. Możesz nawet korzystać z wersji próbnej przez 15 dni. Wersja próbna ma ograniczone funkcje, ale nadal jest dobrą opcją, jeśli straciłeś coś ważnego.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Powiązane